Rolety materiałowe

Rolety wolnowiszące i rolety w kasecie z prowadnicami

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje rolety wolnowiszące i rolety w kasecie z prowadnicami.

Montaż

Roleta materiałowa to klasyczna osłona okienna, występująca w dwóch wariantach: roleta wolnowisząca (w kasecie lub bez kasety) montowana inwazyjnie nad wnęką (sufit, ściana) lub roleta w kasecie z prowadnicami, montowana bezinwazyjnie na ramie okiennej, za pomocą technicznej taśmy piankowej, która w pewny sposób przytwierdza roletę do ramy. Taśma jest aplikowana na całej długości kasety i prowadnic.

Zastosowanie

Roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się na szkleniach o dużej powierzchni (np. biura, szkoły, przedszkola, szpitale) i oknach o dużej ilości podziałów, np. w kamienicach. Natomiast system klejony na ramie okna jest rozwiązaniem, które często wybierają mieszkańcy bloków.

Prosta i wygodna obsługa

Niezależnie od gabarytu oraz wysokości na której znajduje się okno, systemy możemy obsługiwać w bardzo prosty i wygodny sposób, za pomocą korala. W przypadku gdy okno znajduje się na dużej wysokości istnieje możliwość dobrania odpowiedniej długości łańcuszka. Obciążnik zamocowany na dole łańcuszka skutecznie obciąża koral, utrzymując go w odpowiedniej pozycji. W przypadku wyboru systemu montowanego nad wnęka zachowujemy pełen kąt otwarcia okna.

>>>

Firma Galanto Rolety z Poznania posiada w swojej ofercie szeroką gamę materiałów o przeróżnych właściwościach: kolor, wzór, faktura i stopień zaciemnienia. Na szczególną uwagę zasługują rolety wykonane z materiałów podgumowanych, o właściwościach termicznych z powłoką srebra, które dodatkowo obniżają temperaturę w pomieszczeniu.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry