Rzymskie

Telefon: 696 449 731

Email: biuro@galantorolety.pl

Rolety rzymskie

Nie masz pomysłu jak ocieplić wnętrze? Idealnym rozwiązaniem mogą być rolety rzymskie. Łączą one w sobie elegancje tradycyjnych osłon, takich jak firany i zasłony z funkcjonalnością rolet. Rolety rzymskie stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu. Osłony te dzięki swojej konstrukcji nie zajmują miejsca po bokach wnęki, w przeciwieństwie do firan i zasłon. System montowany jest inwazyjnie, nad wnęka, co pozwala zachować całkowity kąt otwarcia okna. Roletę podnosimy i opuszczamy za pomocą korala. Możemy ją również zatrzymać na dowolnej wysokości.

Atutem rolety rzymskiej jest również możliwość jej wyprania. Na początku należy rozwinąć roletę. Kolejnym krokiem jest rozwiązanie sznurków znajdujących się z tyłu materiału, tak, aby swobodnie zwisały na całej jego długości. Następnie powinniśmy usunąć fiszbiny usztywniające oraz obciążnik i odczepić rzep, który łączy materiał z szyną. Po ściągnięciu materiału nie wolno podciągać linek. Muszą one pozostać w tej pozycji do czasu ponownego założenia tkaniny. Każda roleta posiada metkę z informacją w jakiej temperaturze i w jaki sposób należy prać dany materiał.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę materiałów w wielu kolorach i o różnych fakturach, zróżnicowanych pod kątem gramatury: tkaniny zasłonowe, firankowe oraz materiały zaciemniające typu dimout i blackout.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

Kontakt

Wilczak 13, 61-623 Poznań
696 449 731
biuro@galantorolety.pl

Przewiń do góry