Szyny i karnisze

Szyny i karnisze na wymiar

Szyny i karnisze, które oferujemy, są w pełni kompatybilne z systemem flex i wave. Do systemu flex stosujemy szyny dedykowane typu KS-flex. Są to szyny aluminiowe zawierające plastikowe ślizgi, występujące w wersji jedno lub dwutorowej. Dostępne w kolorach: biały, szary i czarny. Oferują możliwość wykonania gięcia o dowolny kąt lub łuk – w ten sposób zasłona lub firana płynnie przechodzi z jednej płaszczyzny do drugiej. Szynę KS można montować w formie szyny sufitowej lub karnisza do ściany. W każdej szynie na początku i na końcu znajduje się blocker, do którego możemy przyczepić pierwszy haczyk, dzięki czemu tkanina z tej strony nie będzie się przesuwać.

Szyny w systemie KS-wave są praktycznie takie same jak KS-flex: mają identyczne możliwości gięcia i montażu, są też dostępne w tej samej kolorystyce, z tą różnicą, że zastosowano tutaj cięgno, na którym w stałych odstępach osadzone są ślizgi.

Nasze szyny KS-flex oraz KS-wave mają opcję pełnej automatyzacji, co jest szczególnie przydatnej przy dużych powierzchniach, a także w miejscach trudno dostępnych – gdzie obsługa manualna jest utrudniona lub niemożliwa. Sterowanie szynami w wersji silnikowej odbywa się za pomocą pilota radiowego, przełącznika ściennego lub aplikacji. Mogą mieć zasilanie sieciowe lub akumulatorowe.

W ramach naszej oferty zajmujemy się również montażem blend maskujących. Ich zadaniem jest ukrycie szyn sufitowych. Dostępne u nas blendy premium to obecnie produkt najwyższej jakości spotykanej na rynku. Wykonane są z bardzo twardego poliuretanu i wykończone satynowym lakierem w kolorze białym lub czarnym. Montujemy je za pomocą specjalistycznej chemii oraz kołkowania. W naszej ofercie znajdziesz blendy o wysokości 10 i 15 cm, które można łączyć pod różnymi kątami.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry