Verticale

Żaluzje pionowe - do biura, sali konferencyjnej, gabinetu, salonu

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje nowoczesne żaluzje pionowe, idealne do różnego rodzaju pomieszczeń, takich jak biura, sale konferencyjne, gabinety czy salony.

Verticale (żaluzje pionowe) – ten typ osłon okiennych jest rozwiązaniem dedykowanym w szczególności biurom, gdzie zastosowano duże powierzchnie szklane.

Konstrukcja

System składa się z szyny i pionowych lameli tekstylnych, zakończonych na dole obciążnikami, które połączone są ze sobą z obu stron łańcuszkiem. Łańcuszek ten zapobiega nadmiernemu odchylaniu się lameli podczas przeciągu.

Montaż

Żaluzje pionowe montowane są do sufitu za pomocą klipsów lub metalowych kątowników w przypadku montażu do ściany.

Mechanizm

Regulacja dopływu światła odbywa się poprzez zmianę kąta nachylenia lameli i przesuwanie ich po szynie, jednostronnie lub symetrycznie na obie strony, w zależności od wybranego wariantu. Systemem operujemy za pomocą łańcuszka i linek.

Serwis

Serwis firmy Galanto Rolety z Poznania zapewnia, że w przypadku uszkodzenia lub zabrudzenia pojedynczej lub kilku lameli w bardzo łatwy i szybki sposób możemy je wymienić na nowe, bez konieczności zakupu kompletnego systemu.

W ofercie firmy Galanto Rolety z Poznania znajdą Państwo  szeroką gamę materiałów, zróżnicowanych pod względem kolorystyki, faktury i stopnia zaciemnienia.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry