Żaluzje poziome

Żaluzje aluminiowe, perforowane, drewniane i bambusowe

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje bogaty wybór żaluzji, w tym żaluzje aluminiowe, perforowane, drewniane i bambusowe.

Żaluzje poziome to klasyczny system, który doczekał się wielu odsłon, dzięki czemu wpasowuje się w niemal każdy typ przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Żaluzje będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz zaaranżowanych zarówno w stylu skandynawskim, klasycznym, nowoczesnym, industrialnym czy też glamour. Dzięki odporności na parę i łatwości usuwania z nich zabrudzeń żaluzje idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. kuchni i łazience.

System i montaż

Żaluzje występują w dwóch rozmiarach lameli (piórek): 25mm i 50mm. Węższe montowane są inwazyjnie, do listwy przyszybowej lub bezinwazyjnie na ramie okiennej, za pomocą skręcanych uchwytów. Żaluzje o lamelach 25mm wyposażone są w prowadzenie żyłkowe aby ściśle przylegały do skrzydła okiennego. Natomiast żaluzje w rozmiarze 50mm montuje się inwazyjnie nad wnęką (do ściany lub sufitu). Nie posiadają one prowadzenia żyłkowego.

Mechanizm

Regulacja dopływu światła w żaluzjach 25mm odbywa się za pomocą pokrętła (kijka) odpowiadającego za zmianę kąta nachylenia lameli. W żaluzjach 50mm pokrętło jest zastąpione dwoma linkami.

Żaluzję możemy swobodnie opuszczać i podnosić za pomocą kompletu linek. Możemy ją również zatrzymać na dowolnej wysokości, dzięki mechanizmowi hamulca,  zamontowanego w rynnie górnej.

Materiał

Lamele mogą być wykonane z aluminium, aluminium perforowanego, drewna laminowanego i bambusa.

Galeria realizacji

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje różnorodne rozwiązania, w tym żaluzje aluminiowe, żaluzje aluminiowe perforowane, żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry