Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc - wolnowiszące lub w kasecie z prowadnicami

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje rolety dzień i noc – wolnowiszące lub w kasecie z prowadnicami. Rolety dzień i noc to produkt który, zyskuje sobie coraz większą popularność, ze względu na oryginalny wygląd i zalety, których nie posiada żadna inna osłona materiałowa.

Budowa

Dzięki nietypowej konstrukcji, gdzie jednolita tkanina została zastąpiona materiałem wykonanym z pasów transparentnych i zaciemniających (występujących na przemian) uzyskujemy kompromis pomiędzy widocznością, a ilością światła wpuszczanego do pomieszczenia.  Nie musimy już podciągać rolety jak w klasycznym systemie żeby zobaczyć co dzieje się za oknem. Wystarczy podciągnąć roletę do momentu aż przestrzenie między pasami zaciemniającymi będą wystarczające żeby wpuścić odpowiadającą nam ilość światła, zachowując przy tym jednocześnie widok za oknem. Roleta dzień i noc daje również możliwość znacznego zaciemnienia (ustawienie noc – pasy zaciemniające całkowicie pokrywają się z pasami transparentnymi). System możemy podciągać również w tradycyjny sposób, zatrzymując roletę na odpowiedniej wysokości, np. całkowicie, żeby ułatwić mycie okna.

Dzięki walorom ozdobnym, rolety dzień i noc od Galanto Rolety z Poznania mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne firany i zasłony.

System i montaż

Rolety dzień i noc występują w dwóch wariantach, są to rolety wolnowiszące (w kasecie lub bez kasety) montowane inwazyjnie nad wnęką (sufit, ściana) lub rolety w kasecie z prowadnicami, montowane bezinwazyjnie na ramie okiennej, za pomocą technicznej taśmy piankowej, która w pewny sposób przytwierdza roletę do ramy. Taśma jest aplikowana na całej długości kasety i prowadnic.

Zastosowanie

Rolety dzień i noc wolnowiszące idealnie sprawdzają się na szkleniach o dużej powierzchni oraz na oknach o dużej ilości podziałów, np. w kamienicach. Natomiast system klejony na ramie okiennej jest rozwiązaniem, które często wybierają mieszkańcy bloków.

Mechanizm

Niezależnie od gabarytu oraz wysokości na której znajduje się okno, rolety dzień i noc obsługujemy w bardzo prosty i wygodny sposób, przy pomocy korala. W przypadku gdy okno znajduje się na dużej wysokości jest możliwość dobrania właściwej długości łańcuszka. Obciążnik zamocowany na dole łańcuszka skutecznie obciąża koral, utrzymując go w odpowiedniej pozycji.

Dostępne w ofercie firmy Galanto Rolety z Poznania materiały są zróżnicowane pod względem kolorystyki i wzornictwa.

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry