Plisy okienne

Plisy na okna pionowe, nietypowe, dachowe i świetliki

Firma Galanto Rolety z Poznania oferuje plisy na okna pionowe, nietypowe, dachowe i świetliki, stanowiące nowoczesne rozwiązanie, łączące w sobie niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność. Charakteryzują je prostota w zakresie użytkowania oraz budowy.

Budowa

System składa się z aluminiowych profili, materiału plisowanego oraz linek.

Jest to najwęższy system wśród wewnętrznych osłon okiennych, dzięki czemu uzyskujemy pełny kąt otwarcia okna np. balkonowego lub wyjścia na taras.

Mechanizm

Profile przesuwamy niezależnie, co daje nam możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Jest to szczególnie ważne na niższych piętrach, ponieważ możemy zasłonić tylko dolną część okna, tworząc w ten sposób efekt „zazdrostki”

Zastosowanie

Plisy sprawdzają się na każdym typie okna. Zakłada się je na oknach pionowych oraz oknach dachowych i świetlikach. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wykonania plisy na okno o nietypowym kształcie, np. trójkąt, koło, trapez.

Montaż

Plisy montowane są do listwy przyszybowej, czołowo lub świetle szyby.

Prosty demontaż

System można w bardzo łatwy sposób zdemontować (bez użycia jakichkolwiek narzędzi) np. w celu dokładnego umycia okna, co pozwoli nam uniknąć zabrudzenia materiału plisy.

>>>

Firma Galanto Rolety z Poznania posiada w ofercie szeroką gamę kolorystyczną profili oraz materiałów, zróżnicowanych pod względem przepuszczalności światła, od tkanin ażurowych, pełniących jedynie funkcje ozdobną, przez materiały o właściwościach uniwersalnych, po tkaniny całkowicie nieprzepuszczające światła, które doskonale sprawdzają się w sypialni, na poddaszu oraz w pomieszczeniach o bardzo dużym stopniu nasłonecznienia.

Oferujemy również plisy typu duette (duoplisy), w przekroju przypominające kształtem plaster miodu. Specjalny materiał, z którego wykonana jest plisa, tworzy komorę powietrzną, stanowiącą doskonałą izolację termiczną.

Galeria realizacji

W galerii realizacji firmy Galanto Rolety z Poznania znajdują się plisy pojedyncze, plisy podwójne, plisy duette, plisy duo, plisy dimout, plisy blackout, plisy z powłoką perłowaną, plisy podgumowane, plisy ze wzorem, plisy gładkie

2 lata gwarancji

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkt na wymiar

Osłona idealnie pasująca do okna

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość materiałów i komponentów

Oferta

    Kontakt

    Wilczak 13, 61-623 Poznań
    696 449 731
    biuro@galantorolety.pl
    Przewiń do góry